Автоматичний полив газонів
03.05.2016

Автоматичний полив газону давно увійшов в наше життя, і не є розкошів, а сприймається як должное. Автоматичний полив просто необхідний для тих, хто мріє щоб її ділянка була доглянутим, з густим, смарагдово-зеленим газоном, який буде радувати погляд і піднімати настрій.

Газонна трава досить вибаглива і вимагає догляду, а саме рівномірного увлажненія. Тількі лише автоматичний полив налаштовується залежно від ґрунту, погодних умов, пори року здатний забезпечити необхідні умови зволоження і підтримувати його на необхідному рівні протягом тривалого терміну.

Системи автоматичного поливу в наш час ні в кого не викликають подиву. На сьогодні автоматичний полив газонів - це не розкіш, а невід'ємна складова розкішного газону. Адже хто ще, якщо не автоматичні системи поливу 24 години на добу, 7 днів на тиждень візьме на себе мокре справу зі зрошення газону і поливу ділянки. Хто ще, якщо не системи автоматичного поливу, дозволять забезпечити комфортні умови життя рослин, автоматично регулюючи обсяги поливу, враховуючи безліч факторів. Ми пропонуємо рішення під назвою автоматичний полив - це виключно сучасні та надійні системи. Робота з догляду за ділянкою для вас стане непомітною, більш економною і перевершить всі ваші очікування. Системи поливу забезпечать Вашій ділянці більше краси, соковитості, свіжості!

Принцип роботи системи автополиву полягає в тому, що ділянка поділяється на зони, які програмуються окремо на певну тривалість у часі, інтенсивність (в залежності від рослин, місця розташування зони). Зони поливаються згідно з чергою. Автоматичний полив буває декількох типів (в залежності від режимів запуску):

  • Напівавтоматична система поливу (запрограмована така система на часовий режим, з урахуванням тривалості поливу кожної окремої зони)
  • Автоматичний полив (включається після сигналу від спеціальних датчиків вимірюють вологість повітря. Все відбувається повністю автоматично)
    Автоматичний полив газонів рівномірно зрошує ділянку відповідно до заданих Вами настройками. Користуватися їй дуже просто, ви запускаєте один з режимів: ранковий, нічний, вечірній. Для цього Вам потрібно лише кілька разів клацнувши кнопки пульта управління вказати час поливу газону і витрата води для автополиву. Після цього автополив виконує завдання згідно вами запрограмованому режиму.

Автоматичний полив використовує контролер, який програмує час і інтенсивність автополива по секторам поливу. При цьому здійснюється автоматичний полив певного сектора в установлений проміжок времені. Дождевателі піднімаються з-під землі безпосередньо на час поливу, і абсолютно не заважають під час проведення робіт по газону або прогулянок.

Електромагнітний клапан найважливіша складова системи автополиву. Він регулірувать подачу води. Ще один не мало важливий момент для забезпечення тривалого терміну служби системи автополиву і її защітіти від засмічення - це грамотно підібрані фільтруючі елементи. Якщо ви хочете що б встановлена вами система автоматичного поливу газонів служила довго і безвідмовно необхідно проводити заходи по сервісному обслужіванію- такі як чистку накопичувальної ємності, фільтруючих елементів, проводити регулювання параметрів, вчасно консерван системи поливу на зиму, згідно вимог виробляти запуск системи після зими і ін.

Автоматичний полив газонів - це професійна система, яка є ідеальним варіантом для організації рівномірного вчасного поливу в місцях громадського відпочинку та на заміських садибах. А застосування системи автоматичного поливу дає гарантію того, що кошти і сили, вкладені в озеленення і ландшафтний дизайн, не пропадуть даром і дадуть багато яскравих вражень, під час чудового відпочинку на пухнастому і м'якому газоні серед квітучих і запашних рослин.