Комплектація і склад системи автоматичного поливу
02.05.2016

Автополив є не тільки найякіснішим і сучасним, але і самим невидимим рішенням проблем з поливу газону: розташовані на рівні землі невеликі кришки головок, водяних розеток і коробів видно тільки під час роботи системи. Вся система ховається на глибині 30-40см.

Кожна система автоматичного поливу укомплектовується таким обладнанням:

  • сучасними поливальними спринклерами;
  • революційними соплами рівномірної подачі води;
  • електромагнітними клапанами;
  • пультом управління з великою кількістю функцій.

Основним попитом у замовників користуються поливальні спринклери двох типів: роторні і статичні. Оригінальний дизайн, надійність і довговічність роботи моделей роторних головок дозволяє з упевненістю говорити про те, що вони на даний момент є найпопулярнішими в світі системами автополіва. С допомогою таких головок можна покрити водою будь-яку площу - від галявини перед будинком до поля для гольфу.

Однак для системи автоматичного поливу газону, чагарників і квітників у невеликих обмежених зонах частіше застосовуються сучасні статичні поливальні спринклери.

Крім стандартного комплекту сопел з секторних типом радіусу дії до 5 метрів такий тип головок має набір революційних систем смугових і струменевих сопел, а також інноваційних моделей баблери і мікроспреем, що дозволяє донести вологу до кожного куточка надзвичайно унікального ландшафту.

Сумарна кількість води спринклерами, системи автоматичного поливу, визначає діаметр трубопроводу у джерела і кількість електромагнітних клапанів, які розподіляються при поділі вашої ділянки на певні зони по літражу. Автополив в цьому випадку працює значно економніше.

Від загальної кількості електромагнітних клапанів залежить і вибір моделі пульта управління системи поливу. Для присадибних ділянок використовується 3-х програмний пульт управління з обслуговуванням до 15 зон, великий ЖК екран, з налаштуванням додаткового часу поливу в залежності від погодних автополив, поливальні системи, завезення ґрунту, декоративні рослини, крапельний полив, Крим, Севастополь, Сімферополь, Ялта, ПБК, Феодосія, Судакусловій. При використанні такого пульта управління ви можете повністю присвятити свій час відпочинку, поки полив працює за Вас.