Бажаєш стати мешканцем Львова – розглянь однокімнатну пропозицію від «Парус Park»!
17.05.2017

Шановні добродії, наразі до вашої уваги пропонується чудовий варіант. Ця новина зацікавить багатьох українських громадян, які вирішили зв’язати свою долю з Містом Лева. Перш за все вона стосується тих, хто не володіє у столиці Галичини нерухомістю та не має достатньої кількості коштів, щоб придбати просторе житло.

Будь розумним та поміркованим – купуй однокімнатну!

Вихід с такого досить скрутного становища є! Це ізольована компактна однокімнатна квартира львів, як відомо – місто не з дешевих не тільки в Україні, а й в Східній Європі. Принаймні, про це свідчать дані соціологічних опитувань. Однак бажаючих тут оселитися з кожним роком з’являється все більше. Це переважно молодь віком до 35 років. Таке явище нікого не дивує, бо у Львові порівняно гідний рівень життя, велика кількість потенційних можливостей, наявність культурного осередку й шляхетної атмосфери тощо.

Привабливість пропозиції полягає в тому, що йдеться про останні новобудови, серед яких почесне місце займає ЖК «Парус Park».

Прогрес просувається вперед

Недосконалий вторинний ринок львівського житла вже надокучив й не викликає такої довіри, як первинний (хоча й буває іноді корисним). Тим паче, погодьтеся: новозбудована квартира (як і нова річ) завжди більш прийнятна, ніж «б/у». До того ж, забудовник – компанія «Парус» – працює без посередників, що значно знижує вартість квадратного метра.

Знайди краще,.. якщо зможеш!

Однокімнатна квартира в названому ЖК має сучасне європейське оздоблення та амбіційний дизайн, створений за проектами швейцарських фахівців. Ще ніколи у Львові не впроваджувалося подібне архітектурне планування, яке задовольнить примхи будь-якого замовника. Це справжній шедевр цивільного будівництва, де кожна, навіть непомітна дрібниця кімнатного господарства має свій сенс.

Не треба плутати з «хрущовкою»

Не випадково, наприклад, п’ятнадцятиповерхова секція №3 містить найбільшу кількість саме однокімнатних квартир – 65 (двокімнатних лише 26 та 1 пентхаус).

Вікна панорамного типу надають оселі ілюзії додаткового місця, а це, в свою чергу, сприяє раціональному розташуванню меблів в квартирі. Особливість помешкань полягає в неповторному виконанні будівельно-монтажних конструкцій з непропорційною геометрією.